| TiNN2095 a întrebat:

Stie cineva cum poti sa te faci admin din editor pe o pagina de facebook? Cu alte cuvinte, cum se fura o pagina

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De furat nu ai cum. happy. Da dacă te înțelegi cu adminul sau adminii precis o să-ți facă loc și ție. Oricum trebuie să ai un motiv și timp să te ocupi de asta.Sunt persoane ce iau bani ca sa administreze pagini de genul ăsta, și da, câștigă acceptabil din asta.Succes

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Nu merge, ca nu este ca pe un forum!

| tacitacitaci a răspuns:

Trebuie sa-l convingi pe respectivul admin al paginii sa-ti dea admin cu toate drepturile. Dupa asta, pe adminul original il faci de rang mai mic sau il dai afara.