| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, stie cineva cum sa fac sa dau citire totala la ‘Yahoo Mail’? Ca am multe si ma incurca nestiind care sunt cele noi, importante. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

In casuta de search scrii... EXACT:
is: unread
apoi in stanga sus bifezi casuta care le bifeaza pe toate, apoi apesi pe 3 puncte in sus, in dreapta mijloc si selectezi: mark as read
astepti putin, se face refresh si dispar alea marcate, marchezi din nou si repeti procesul pana le faci read pe toate

e in romana si nu e in engleza... asta e nesimtire TOTALA, dupa ce ca e yahoo de rahat mail, mai e si de rahat in romana tongue

2 răspunsuri:
| AcelasiDarNuMereu explică (pentru Zuzu1991):

De pe telefon nu stii cum se face? Ca vad ca nu am casut de bifare

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Pe tel nu stiu