| Hebi a întrebat:

Salut stie cineva cum se fac setarile la internet in reteaua cosmote la samsung galaxy s gt i9000?

4 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Dai un mesaj gol la nr 4777 si iti confiureaza telefonul automar daca nu merge suna la 1234 [relatii cu clientii ] si te vor ghida ei

| Hebi explică:

Sms.ul e gratuit sau e taxabil?

| StefanKojo a răspuns:

Daca nu e cum zice Coco, mergi la un dealer Cosmote si te va ajuta un reprezentant tongue

| Tudosa_Adriana_1991 a răspuns:

Setari>wireless si retea>retele mobile>nume puncte de acces> si acolo adaugi broadband 3g