| Unicooorn2001 a întrebat:

Salut, stie cineva cum transfer muzica de pe calculator pe iphone? Si cu ce program descarc muzica pe calculator?
Sau stiti o aplicatie in care pot sa descarc direct pe iphone si sa fie gratuita si fara net?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Itool

| SilviaDulcik a răspuns:

AnyTrans este programul perfect pentru a scrie și citi ce se află pe dispozitivul tău Apple.
https://www.imobie.com/anytrans/
Eu pe acesta l-am folosit după ce am realizat că nu pot sub nicio formă să copii o sonerie pe telefonul mamei (iPhone 5), folosind iTunes.

| octav005 a răspuns:

Cel mai probabil este iTunes.

| aripivultur a răspuns:

Prin iTunes e cel mai usor si lipsit de surprize neplacute. Am auzit si eu de alte softuri neaprobate de Apple. Dar prin iTunes e cel mai sigur. Gasesti pe internet o multime de pasi si video-uri cum sa folosesti iTunes pentru a trimite muzica pe iPhone