| IamSien a întrebat:

Stie cineva cum trimit un mesaj privat pe okazii? Cu screen daca se poate. Funda

Răspuns Câştigător
| Melinda1219 a răspuns:

Sus in dreapta iti apare COUNTUL MEU...pui mouse-ul pe el si jos ti se va deschide o lista si alegi mesaje.happy

| IamSien explică (pentru Melinda1219):

Asta am vazut. Dar apoi nu prea vad nimic, cum ar fi scrie mesaj etc.

| Melinda1219 a răspuns (pentru IamSien):

Hmm..nu stiu daca se poate:d ca nici eu nu am gasit...doar daaca vrei mesaj vanzatorului

| IamSien explică (pentru Melinda1219):

Pacat atunci. Acesta este un minus destul de mare pentru site, din punctul meu de vedere.

| Melinda1219 a răspuns (pentru IamSien):

Da, ai dreptatehappy

6 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Buna...vrei sa trimiti mesaj vanzatorului?

| IamSien explică (pentru Melinda1219):

Nu neaparat... oricarui utilizator