| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Stie cineva daca merge acest volan la windows 8 http://www.mivarom.ro/......ce-p-6003. Si vreau si cateva pareri despre el. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaspunsuCoretcIEYo a răspuns:

Da merge happy Acel volan merge si pe Vista si tu mai intrebi daca merge pe 8..Normal ca da..Si e un pic trecut.Dar in rest ii ok big grin

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru RaspunsuCoretcIEYo):

Il vreau pentru euro truck simulator 2 ce parere ai?

| RaspunsuCoretcIEYo a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Ii perfect..Mai ales pe eurotruck big grin

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Normal ca merge pe win8, nu are legatura windowsu

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru SiLaS):

De exemplu stiu pe cineva care are un volan myria my 1005 si nu merge la windows 7 nu il recunoaste si de aceea am intrebat.