| BoneShiver a întrebat:

Stie cineva daca s-a anuntat release date pentru Windows 10 version 2004?

Stiu ca este "April 2020 update" dar nu mai am rabdare si nici nu vreau sa instalez un insider version...

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Habar nu am, dar sunt SIGUR ca esti masochist, foarte multe release-uri au fost pline pana la refuz cu bug-uri, inclusiv jocuri care dadeau crash, iar tu vrei sa il pui cat mai repede si nu sa astepti pana sa rodeaza...

fiecare cu fetish-ul lui, NU? tongue

| morfeo a răspuns:

E doar demo deocamdata, mai asteapta. Oricum mare noutate nu o sa fie, doar la cortana cica o sa fie o schimbare.

| BoneShiver explică (pentru morfeo):

Ba este o foarte mare noutate: subsystem for linux cu kernel de linux (ce-i drept, dezvoltat de Microsoft). Diferenta este exceptional de mare comparativ cu simularea de pana acum