| Em14 a întrebat:

Salut, stie cineva daca se poate schimba si pot gasi un usb la pc, de exemplu sa explic asa, in fata(frontapanel doar o singura mufa usb imi functioneaza, aialalta e stricata si intreb daca as putea gasi si sa le schimb). Mentionez ca e usb 2.0 si tot asa as dori.

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Se poate înlocui cu un front panel dedicat : https://www.magline.ro/......on-p43836/

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pui un usb hub.

| JicaContra a răspuns:

De unde stii ca e stricata si nu e pur si simplu neconnectata

in plus, sa fii, in blarii, atent cu chestia asta, si zic "in balarii" pentru ca eu mi-am ars cateva device-uri intr-un port care avea puse aiurea firele si ajungea 5V peste date sau erau puse invers, iar de atunci nu mai bag in botul unui calculator necunoscut nici un stick... evah!