| PerusPaco a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand pornesc orice clip de pe youtube imi porneste automat de la viteza x2? ( mie imi apare ca e la viteza normala dar nu e.)

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Dezinstalează cu Iobit UNinstaller Adobe Flash Player și reinstalează-l la loc după ce vei da restart.
Este indicat să dezinstalezi tot cu Iobit UNinstaller și browserul cu care navighezi.

| PerusPaco explică (pentru Anonimuserr):

Dar acest lucru imi va sterge bookmarkurile? sa stiu daca sa le salvez

| RobertFedus22 a răspuns:

Instaleaza alt browser cu care sa intri pe youtube.