| IeremiaAlin68 a întrebat:

Salut,stie cineva de ce imi apar pe Facebook cu 3 prieteni in plus in listă? ..Am făcut curat prin listă acum ceva vreme si am observat că imi scrie că am 53 de prieteni dar dacă ma apuc să ii număr sunt 50, nu imi dau seama de ce imi arata cu 3 mai multi.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E doar un bug care nu se știe dacă o sa dispară și sa revină la normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar 4 prieteni. În lista cică as avea 33. Asta de ani când băgam ca nebunul în lista. Pana acum 1 an aveam tot 4 prieteni, dar apărea 60. Apoi într-o zi mi-au apărut vizibili prieteni în plus în listă. I-am eliminat pe toți și atunci îmi apare 33.
29 sunt sub acoperire, un fel de triunghi al Bermudelor. Nu știu ce se întâmplă, probabil vreun bug Facebook. Iar cu contul tău nu se întâmplă nimic. Adică na, eu nu am descoperit nimic suspect in cont și dețin contul din anul 2010. Iar problema asta cu numărul de prieteni de cel puțin 3 ani.

| Madaq a răspuns:

Poate si-au inchis contul?

| cfrtobias a răspuns (pentru Madaq):

Daca isi inchid cont trebuie sa apara cu gri profil si o poza gri nu asa stii?

| cenumeamnush a răspuns:

Încearcă să schimbi parola, ceva se întâmplă pe contul tău.