| Dorgo_Cosmin_1995 a întrebat:

Stie cineva de ce imi arata yahoo messenger jos notificari cu persoane care intra si sunt online, dar care nu se afla si nu le gasesc in lista mea de messenger? E vreun semn de hack?

1 răspuns:
| F4T4L a răspuns:

Salut.Probabil cand ti-ai instalat ceva aplicatii pe laptop ti-a intrat un virus ii spune trojan horse.Cand ai instalat messu mai nou iti intra cate un trojan horse.El intra in calculator si cat timp ai inchis calculatorul iti face ce vrea cu el.Reinstaleaza messu si sterge repede pana nu iti fura datele trojan horsu din fisierul de mess ca am patit-o si eu. Sper ca te-am ajutat pliz dai funda?