| skrrrr a întrebat:

Salut, stie cineva de ce la laptopul meu cand ascult o melodie la maxim pe Youtube se aude mai incet decat daca ascult o melodie pe un story pe Facebook sau Instagram? (gen e foarte mare diferenta si am volumul la maxim la laptop)

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Daca dai volumul la maxim pe Youtube incerca cateva filme si alte videoclipuri. Daca e la toate la fel au ei ceva poate for sa fi premium.

| skrrrr explică:

Si in jocuri sau alte programe se aude mult mai tare decat pe youtobe.