| George12356456 a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merg comenzile de pe butoanele F? (Volum, luminozitate, mute, etc.) Presupun ca sunt dezactivate, dar nu stiu cum sa le activez. Precizez ca laptop-ul este Dell inspiron 3567. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Morgăă a răspuns:

Incearca Fn+Esc

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Butonul Fn trebuie TINUT APASAT cu un deget de la mana stanga, iar in acelasi timp apesi cu degetul mainii drepte butoanele cu functii F.
Daca nu functioneaza, atunci este posibil sa ai tasta Fn defecta (se poate constata doar cu un program de testare dedicat).

| RAY a răspuns:

Se poate sa fie si lipsa unui driver hot key

Răspuns utilizator avertizat