| w7dragon a întrebat:

Salut stie cineva de ce nu pot trimite mesaje de pe telefon? Cand vreau sa trimit un mesaj imi zice ca mesajul este blocat si daca vreau sa il salvez.Stie cineva cum sa rezolv? Am abonament la Vodafone; am verificat centru de sservici sa fie +40722004000 dar tot nu merge. Help me!

FUNDA

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Sterge din mesaje apoi inchide/deschide telefonul.

| eduardpuiu93 a răspuns:

Suna la *222 sau mai rapid la *555 pentru a intra in contact cu un consultant Vodafone. *555 este taxabil cu 50 centi / apel parca.