| Andreiii19 a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot cumpara electroneum (crypto moneda) cu paysafecard? Sau un site care sa pun banii de pe paysafecard pe un paypal sau ceva. si dupa sa pot cumpara electroneum cu ei.
Alta modalitate sa cumpar nu prea am, pentru ca nu detin un card de credit, si as vrea sa cumpar doar de 200-300 lei

Răspuns Câştigător
| CEACLIU a răspuns:

Multa lume cumpara dupa excenger...dar mai poti cumpara si dupa ebay.com de la anumite persoane. Daca minezi cu telefonul iti las cosul meu 643C3B asa castigam amandoi de la 5% la 1%...

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Poti cumara de la un aparat qiwi sau zebrapay direct criptomoneda

| Andreiii19 explică (pentru Ax3LdeV):

Nu am in zona qiwi sau zebrapay, cel mai apropiat este la 35-50km

| Petre_Cornel_1977 a răspuns:

Pentru a castiga ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, click "SETTINGS"
Click "EARN FREE COINS"
Click "ENTER A CODE"
Introduceti " A8E89A " TO GET FREE COINS (ETN)
Refferal code
A8E89A

| Petre_Cornel_1977 a răspuns:

SiMPLU Si GRATiS:
Pentru a mina si castiga de pe mobil ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, clic jos pe "SETTINGS", apoi clic jos pe "EARN FREE COINS", clic "ENTER A CODE": A8E89A
Bafta la minat!