| Alindinu472 a întrebat:

Salut, știe cineva o aplicație pe ios cu care as putea sa ascult muzica fără sa plătesc? (as dori și un link) dau funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa asculti muzica fara sa platesti: pe radio, sau TV.
Prin internet, daca tragi, inseamna ca faci download si consumi data, ceea ce... trebuie sa platesti

| Alindinu472 explică:

As vrea o aplicați cu care sa ascult muzica pe telefon (ios), fără sa plătesc bani și fără date mobile, sa ascult melodia o data melodia pe internet si după sa pot sa o ascult când nu am internet