| mazian321 a întrebat:

Salut, stie cineva o camera de supraveghere, cu care sa supraveghez un loc la 100m distanta fata de casa mea. Adica, la sfarsitul gradinii mele, pentru a ma apara de hoti.
Vreau sa imi dati niste camere, ceva gen wireless, cu stocare interna, ceva fara fir... Dati-mi o idee ceva de camera buna, care sa fie de exterior si sa vada macar 10m pe timp de noapte.
Aceasta camera : http://www.emag.ro/camera-ip-pni-wireless-ip541w/pd/E1TS NBBBM/ o pot prinde de la 100m? Deci, de la 100m de la camera eu am routerul, telefonul, laptopul.

1 răspuns:
| Andrei_Becheanu_2004 a răspuns:

Camera cu IR de exterior - ARRAY LED 100M Iti recomanda aceasta camera este foarte buna si vede la 100m. Sper ca te-am ajutat!