| Stiffmeis a întrebat:

Stie cineva sa-mi spuna de ce pur si simplu nu porneste nici o melodie in. Winamp (de ex)? Aseara mergea perfect, iar acum nici o speranta. Chestia e ca filmele le vad, pe net e ok... dar melodiile nu mi le mai ia nici cu Winamp, nici cu Aimp2 si nici macar cu Media player classic.

2 răspunsuri:
| DodoDodo a răspuns:

Eu zic sa tile stergi(Winamp,...) si sa le reinstalezi. Daca nici atunci nu-ti merg instaleaza-ti alte programe(ex: VLC media player). Bafta!happy

| Nickolae a răspuns:

Probabel tia patruns vreo programa nenorita in comp eu am ramas fara sunet...am instalat driverul dar nu marghea pina m-am enervat si am preinstalat windows. pe urma a revenit tot la normal...aaa si cind mia disparum sunetul tot asa dintrodata a fost pot sa spun peste noapte