| AlexMrs a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi mai multe aplicatii pentru Nokia Lumia? Windows phone 7.5... Sunt foarte putine in marketplace si sunt si pe bani.straight face Pot gasi in alta parte? Rog sa raspuna persoanele care stiu, nu aiurea! Funda + Vot!

3 răspunsuri:
| SubZero1 a răspuns:

Salut,alex www.wapdam.com,www.waptrik.com,
eu folosesc mobile9
pe mobile9 sa nu iti faci cont poti sa descarci si asa... bafta

| AlexMrs explică (pentru SubZero1):

Eu am pus intrebarea pentru cei care stiu. nu merge nimic de pe mobile9 pe Nokia lumiastraight face