| Anonimus66666666888888 a întrebat:

Stie cineva va rog frumos cum pot recupera conturi vechi pe care le urmaream pe insta? Deoarece am dat unfollow la un cont pe care il iubeam foarte mult dar nu mai tin minte cum se numea. Stiu ca exista solutii deoarece am reusit si pe un alt cont mai vechi de-al meu, dau FUNDA!

1 răspuns:
| Jakye a răspuns:

Poți căuta prin liked posts, sau dacă ai salvat vreo postare de la acel cont. În rest nu cred că mai poți să recuperezi numele contului.