| Mario1999 a întrebat:

Stie cineva vreun program sau ceva cu care pot sa pun poze la melodii ca sa apara poza cand redau muzica pe telefon? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mario1999 explică (pentru horia2012):

Folosesc deja Mp3tag si merge OK la calculator, dar cand pun melodia pe telefon (prin cablu USB) nu mai apare poza. sad

| horia2012 a răspuns (pentru Mario1999):

Ce telefon ai. Vede "album cover". Micsoreaza fotograia(200-200, 400-400). Daca folosesti fotografii maro, creste dimensiunea fisierului mp3 si rezolutia mare a foto s-ar putea sa nu o poata reproduce telefonul.

| Mario1999 explică (pentru horia2012):

Pai tu ai incercat? Ti se vede pe telefon? Eu am incercat cu mai multe telefoane si nu orice ci telefoane performante si pe diferite sisteme de operare.

| horia2012 a răspuns (pentru Mario1999):

Pe telefonul meu nu merge pentru ca nu are functia respectiva. Numai pe cele mai performante, dar merge foarte bine. Depinde de telefon. Si nu consider ca e asa de important, tanand cont ca atunci cand asculti muzica, ecranul se stinge.