| dilly a întrebat:

Stiti careva vreun program de scris documente gratuit? Si de unde sa il descarc? Multumesc! O zi buna?

Răspuns Câştigător
| cosminsteaua931 a răspuns:

Programul este usor de instalat, Programul se numeste Microsoft Office 2007 Link-ul pentru Descarcare este: http://www.go4it.ro/......-3975827/, activare o poti gasi pe google scriind Cum activez Microsoft office 2007 si este primul Link.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Open office il gasesti pe siteul oficial

| CinevaNou a răspuns:

Daca ai cont google poti intra pe google drive si de acolo poti crea documente word, excel, powerpoint direct din browser, fara sa mai descarci altceva.