| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut! Stiti cumva daca exista o functie la WhatsApp ca sa nu mai vada lumea cand am fost activa ultima oara? Daca da,atunci cum pot face? Eu stau pana tarziu noaptea si vorbesc cu o prietena, iar multi mi-au facut obsetvatie pentru ca stau pana la ore tarzii.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Intri pe cele 3 puncte din dreapta sus/setari/confidentialitate/ultima accesare si conectare.
Acolo setezi "nimeni". Sau "contactele mele cu exceptia" si setezi ce persoane nu vrei sa vada cand ai intrat.
Atentie, daca te setezi invizibila nici tu nu vei vedea cand se conecteaza celelalte persoane.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci prostii, de ce stai pe telefon sa vorbesti cu prietena pana noaptea ce aveti asa interesant de vorbit? Culca te noaptea numai pierde vremea pe telefon

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, poti rezolva din setari.https://www.apptuts.net/......onnecting/

| DonMoldo a răspuns:

Întri la setări și îti setezi cum dorești.