| Swagger1337 a întrebat:

Stiti cumva daca versiunea de Samsung Galaxy A6 2018 de pe eMAG dispune de incarcare rapida? Dar cel de pe pcgarage? De unde imi recomandati sa il cumpar?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu dispune de incarcare rapida; poti sa-l iei de la PCGarage, dar momentan il gasesti putin mai ieftin pe alte site-uri.

| sierra1 a răspuns:

Samsung Galaxy A6 2018 e la fel peste tot. Ia-l unde prețul e mai bun - clar!

| cfrtobias a răspuns:

Pai nu cumva vrei incarcator mai bun? nu am auzit asa ceva...

| Swagger1337 explică (pentru cfrtobias):

Nu, sunt doua tipuri de telefoane. Cele care se incarca normal de ex in 3 ore si cele care se incarca rapid in 1 ora si jumatate. Nu sunt sigur in ce categorie se integreaza.

| Swagger1337 explică (pentru cfrtobias):

Nu stiu ce sa zic, as fi preferat un raspuns de la cineva care a cumparat de curand telefonul. Asta am gasit si eu, si am mai gasit si ca poate avea si incarcare rapida pe alte site-uri. O sa imi vina luni cel tarziu marti telefonul. O sa ii fac un review complet pe site-ul eMAG.