| kosti99 a întrebat:

Salut, stiti cumva de ce nu functioneaza conexiunea wi-fi la un HTC m8? Imi apare semnalul foarte slab si doar "Salvat". De pe alt telefon merge netul, si am incercat cu hotspot, se conecteaza, dar tot semnal foarte slab. Am dat revenire la setari, l-am restartat si nimic. Ceva solutii?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Telefon nou? Trimite-l in service. Daca tu stai langa router si iti arata semnal slab e stricat, nu exista setari la care sa umbli ca sa-l repari.

| kosti99 explică (pentru CuriousStuff):

Nu e nou. O sa merg cu el in servis sa vad, pana acum a mers bine.

| kosti99 explică (pentru kosti99):

Service* scuze