| Spankh a întrebat:

Stiti cumva la ce numar trebuie sa sun pentru a afla minutele la cartela cosmote? big grin
Funda!

8 răspunsuri:
| lucifer636 a răspuns:

*123*1# minute in retea, *123*4# minute alte retele

| VaSyyyyy a răspuns:

*123*1#, *123*2#, *123*3# unu' e pentru minute, unu' pentru mesaje si unu' pentru minute nationale parca daca esti pe cartela

| razvyy412 a răspuns:

*123*1# dai funda plzzz?

| jaguar12 a răspuns:

*134# funda

| xyxy97 a răspuns:

*151# sper ca te.am ajutat

| Sqk00 a răspuns:

Adica sa vezi cate minute ti-au ramas din nu stiu catee? smug

Daca da, trimiti un mesaj gol la 1515 si iti trimit ei un mesaj.:d.

| Creiot a răspuns:

Tasteaza *123*3# si apoi apelezi!
Baftawinking!

PS:

*123*3# - minute nationale
*123*1# - minute Cosmote

| TeodoraBoom a răspuns:

Dacă doreşti să afli creditul cartelei tale COSMOTE şi perioada ei de valabilitate poţi suna la Serviciul de Relaţii cu Clienţii, 1234 gratuit de pe telefonul tău mobil.