| DaNcIuGoL a întrebat:

Salut
Stiti un site unde pot vedea cateva programe romanesti : Antena 1, ProTV, Prima TV...
Mentionez ca din Elvetia vreau sa le vad. ca nu pot vedea decat Pro TV International.
Funda si mersi aniticpat big grin

4 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Incearca cu sopcast, cauta pe net stream-uri, gen: Stream National Geografic Romania... intelegi?

| xClementine a răspuns:

Http://www.cool-tv.net/
Uite aici, si TV si radio. Am impresia ca pentru asta iti trebuie Internet Explorer. Scrie acolo in orice caz. Bafta!

| IT4Ever a răspuns:

Www.cool-tv.net
Sa instalezi pluginul Sopcast si vei putea viziona mai multe posturi.
PS: Merge numai cu Internet Explorer

| MariusPF a răspuns:

Sigur dar trebuie sa folosesti Internet Explorer si as ai nevoie de acest plugin SopCast dar iti da toate instructiunile aici
www.cool-tv.ro
Funda te rog