| Username55 a întrebat:

Stiti vreun dispozitiv( gen router ) care sa capteze internet de la un alt router si sa mareasca semnalul receptat de obicei prin Wi-fi?
daca se poate recomandati-mi cateva dispozitive de acest gen va rog

OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EW7KKBBBM/

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, se numeste repeater!

| Decicumzici a răspuns:

Poti face repeater din orice router obisnuit daca are 2 antene, prin a-i schimba firmware-ul, cauta google. (make wifi repater out of ordinary router).

| Username55 explică (pentru Salontanul):

Prin acest dispozitiv pot capta internet de la un router care nu imi apartine?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Username55):

Da, daca nu este parolat sau daca-i afli parola.