| Jokers666 a întrebat:

Stiti vreun site care se fac giveaway-uri adica cu telefoane, laptop-uri, etc dar ma refer sa fie in toate saptamana cate un concurs? Cine ma ajuta va primi Funda!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Din cauza EVIDENTULUI ca un giveaway se face ca sa castige clienti
deci, cine DRACU iti da tie pe gratiz un laptop ca ai castigat un concurs online?!? si ei nu au nimic de castigat din asta!

si din cauza de oameni ca tine, le si merge treaba, am un prieten si lui nevasta-sa i s-a pus pata ca uite S20ultra cu 10 lei "daca il iei acum" si prietenul a venit pe capul meu sa o conving, si am gasit... chestii, domeniul era creat cu o zi in urma, din cauza asta nu era INCA marcat ca periculos, firma era in Panama, etc.
iar odata ce ti-a luat datele de card, adioz si n-am cuvinte, iti "suge" mai mult decat aia 10lei

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Toate site-urile de genu' sunt fake.

| Jokers666 explică (pentru Ronnix):

Da de unde sti tu sigur ca sunt fake acele site-uri?

| JicaContra a răspuns (pentru Jokers666):

Din cauza EVIDENTULUI ca un giveaway se face ca sa castige clienti
deci, cine DRACU iti da tie pe gratiz un laptop ca ai castigat un concurs online?!? si ei nu au nimic de castigat din asta!

si din cauza de oameni ca tine, le si merge treaba, am un prieten si lui nevasta-sa i s-a pus pata ca uite S20ultra cu 10 lei "daca il iei acum" si prietenul a venit pe capul meu sa o conving, si am gasit... chestii, domeniul era creat cu o zi in urma, din cauza asta nu era INCA marcat ca periculos, firma era in Panama, etc.
iar odata ce ti-a luat datele de card, adioz si n-am cuvinte, iti "suge" mai mult decat aia 10lei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chiar crezi in prostiile astea? Cine sa dea pe saracia asta laptopuri? Nimeni, minciuni asa cum erau si ăia cu superbingo metropolis, hoție si mînărie, cîstigau ei acolo, doar nu credeai ca dă la toti bani.

| Jokers666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred in rahaturile astea dar intrebam daca exista vreun site

| ValentinGabi a răspuns:

Dacă ești pe cartela Vodafone descarci aplicația myvodafone si deschizi acolo mystery poate ai noroc să-ți pice vreun premiu