| Misterious_7096 a întrebat:

Salut, stiti vreun site de unde pot downloada carti in romana pe care sa le pot citi pe telefonul mobil?

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

In primul rand iti trebuie un reader pe telefon dupa care te chinui te zbati, intrebi si tu in stanga-n dreapta si iti faci cont pe asta : http://docspedia.org/browse.php. Poate reusesc sa-ti fac eu rost, dar nu promit. Da-mi mesaj cu id-ul tau si poate iti fac rost de o invitatie pe docspedia.Ai toate cartile posibile si imposibile acolo. Faza naspa este ca fiind un tracker trebuie sa-ti mentii ratia la minim 0, 9 pentru ca altfel te zboara urgent! Succes

| Webber a răspuns:

Pe scribd.com sunt postate foarte multe carti in format PDF, pe care le poti citi pe telefonul mobil (daca suporta acest format).