| William1000 a întrebat:

Stiu ca este o metoda sa gasesti comentarii de pe Youtube dupa cuvintele pe care le scrii. Cum trebuie sa procedez ca sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| MorioMD a răspuns:

CTRL + F si scrii in casuta aia cuvinte :p

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns (pentru MorioMD):

Pentru a-i aparea acele cuvinte, asta in cazul cipurilor, mai intai trebuie incarcare comentariile, iar el probabil se refera la gasirea unui comentariu printre n mii.
In concluzie, nu exista metode prin care poti cauta comentarii "pierdute", si nici prin care sa "gasesti" comentarii cautand pe YT sau Google.

| MorioMD a răspuns (pentru LPCTSTR):

"Salut! Stiu ca este o metoda sa gasesti comentarii de pe Youtube dupa cuvintele pe care le scrii", comentariile nu trebuie incarcate, scrii un cuvant si-ti apare cate rezultate sunt pe pagina respectiva, poate sa fie rezultatul in comentariu, titlu, etc. Depinde doar de ce cauta el.