| anonim_4396 a întrebat:

Sunt abonat la digi si vreau sa imi creez un cont pe digi online si nu pot sa ma autentific, am trecut toate datele dar imi da eroare de autentificare, oare de ce?

Va rog ajutati-ma, dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

FFS dude, noi de unde sa stim care e problema

am facut pana acum vreo 3 conturi si de fiecare data a mers fara probleme

deci, daca ai urmat pasii bine atunci NIMENI nu te poate ajuta IN AFARA de cei de la digi (e clar ca e o problema la ei in sistem)

da telefon la *777 de pe abonament/cartela digi sau cauta numar de support pe site (nu am chef sa caut pentru tine, eu am abonament digi)