| andreiutzuandrei13_1681 a întrebat:

Salut sunt andrei si locuiesc in orasul voluntari, am un telefon samsung gt-s5560i, este in reteaua vodafone dar de cateva saptamani nu-i mai merge semnalul deloc. telefonul nu este vechi il am de vreo trei luni si merge foarte bine in schimb cartela o am de vreo doi ani
daca ma puteti ajuta dati-mi un email la adresa andreiutzuandrei_97@yahoo.com, la cel mai bun raspuns dau ditamai funda!

1 răspuns:
| Nutsu94 a răspuns:

Ai incercat sa bagi alta cartela in el sa vezi daca functioneaza?