| Kailyn a întrebat:

Sunt bune castile astea http://www.emag.ro/casti-cu-microfon-genius-hs-g500v-g-3 1710020101/pd/EPSPDBBBM/?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hei! Nu detin aceste casti, dar am vazut ca multa lume le adora, cei care au scris review-urile pe eMAG sunt incantati de ele. Iti recomand aceste casti pentru Gaming in principal. Genius este o firma foarte buna si de incredere. Eu folosesc de 5-6 ani boxe, o tastatura si un mouse de la ei si doar mouse-ul a avut ceva probleme dupa niste cazaturi. In concluzie, produsele celor de la Genius sunt durabile. Primesc Funda?