| boss97 a întrebat:

Salut.Sunt bune laptop-urile fujitsu Siemens?

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Cat timp nu este HP si este din seria Sony, fujitsu Siemens, Acer, Toshiba este ok. Nu neaparat componentele conteaza ci si zgarcenia producatorului de a folosi materiale de calitate la componente (de ex. HP-ul foloseste un cositor prost la un chip grafic super hot => chip grafic pocnit dupa 12 luni)
Un laptop OK ar fi acesta: http://bit.ly/laptop-fujitsu-market

Răspuns utilizator avertizat
| georgeta27 a răspuns:

Si eu am un asemenea laptop de 4ani si functioneaza perfect

| xBro a răspuns:

Depinde ce componente are...

| munteanuandrey a răspuns:

Da, eu mi-am luat unul are 2 ani de cand il am si inca merge nu conteaza firma conteaza ce piese are inauntru happy

| Sk8Boy a răspuns:

Eu nu am leptotp fujitsu Siemens da am calculator fujitsu Siemens si sunt destul de multumit de el

| raducostache67 a răspuns:

Am si eu de acesta sunt chiar bune