| danutu2001 a întrebat:

Salut sunt cam indecis. As vrea o pereche de casti de gaming dar la care se auda si bass ul intens si puternic. Si as vrea sa le folosesc si la telefon sa merg cu ele pe afara. Dar sa fie si un microfon bun si cu un design mai simplu si pana in 250 lei ati avea vreo recomandare?

Răspuns Câştigător
| david15giorgiuti a răspuns:

Hei eu iti recomand Logitech G231 Prodigy negru-portocaliu costa 210 pe altex au un bass de te lasa mort si au o singura intrare in care este inclus microfonul si castile si mai primesti un adaptor cu 2 mufe pentru calculator eu chiar ti le recomand deoarece se pun cum vrei pe cap (uita-te la imagini pe altex)
si sunt rezistente la apa ...sunt beton frate si la si pretul de 210 lei adica gen altele sunt la 300-600 lei si frate cauta pe Youtube test la microfonul lor ca ai sa vezi ca se aud beton.
Link casti:https://altex.ro/casti-gaming-logitech-g231-prodigy-negru-portocaliu/

Iti mai recomand o pereche se numesc Razer Kraken USB dar au dez-avantaj nu merg la telefon... sad
Link casti Razer:https://altex.ro/casti-gaming-razer-kraken-usb-negru/

Bafta la achizitie! Si daca vrei si te-am ajutat da-mi o funda sau ceva! Daca mai vrei informati poti sa-mi mai scrii ca o sa-ti raspund cu mare placere! Scuze daca am gresit undeva! Bafta!

| david15giorgiuti a răspuns (pentru david15giorgiuti):

Copiaza link-ul si baga-l pe fila

3 răspunsuri:
| MoonPyramiD a răspuns:

Ti le recomand pe acestea! Arata super bine, se aud grozav, iti ofera o experienta de gaming cool, au un microfon de calitate si se incadreaza in bugetul tau! :)

Apasa pe acest link sa vezi produsul!

//event.2performant.com/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=c01c93d31&unique=d4f678b43&redirect_to=https%253A//...47700.html