| DeikrAndrei a întrebat:

Sunt cateva pagini interesante pe Facebook. Rap si arta, Versuri din strada, One love hip hop, etc. Nu vreau sa fac reclama sau ceva, dar sa intelegeti ce vreau sa spun. Pentru cei care le urmaresc sau stiu despre ce e vorba, am o nelamurire. Editorii paginilor, admini si asa mai departe, de unde fac rost de poza, spre exemplu cu dragonu, cu cedry2k, si cu ce aplicatie pun toate acele texte, logoul paginii, etc. Vreau sa ma apuc de ceva de genu, dar nu la fel, mai diferit, mai original. multumesc anticipat! funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Адина a răspuns:

Îți dai seama că poze cu ei găsești pe google, tumble, pinterest, we heart it, pe paginile lor de Facebook și alte site uri, nu?

Pentru versuri și logo folosesc Photoshop...