| CPAElites a răspuns:

Da, sunt compatibile.
Te sfatuiesc sa nu cumperi placa video acum, mai strange bani si iti cumperi un GTX 950 sau macar GTX 750 TI...

| Arbeloa explică (pentru CPAElites):

Mersi, știu, m-am gândit la o placa mai buna, dar e suficient pentru ce vreau eu.

| CPAElites a răspuns (pentru Arbeloa):

Pentru jocuri?
Daca o vrei pentru office, placa video integrata din procesor face fata cu brio.

| Arbeloa explică (pentru CPAElites):

Mda, îmi trebuie doar pentru CS GO și filme HD, și nu cred ca voi avea probleme cu placa asta, e mai mult decât suficient, cred...

| CPAElites a răspuns (pentru Arbeloa):

Aaa tongue e ok.o sa duca lejer cs go