| Vlad112233 a întrebat:

Salut,sunt în Germania,Ravensburg,ce cartela imi recomandați pentru internet mai bun, eu am Orange si merge tare prost? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Vlad tată in tot Ravensburgul nu ai găsit un magazin Sati iei o cartela mai )))) eu din prima zi fără sa știu o boba de germana pe atunci m-am dus si mi-am făcut piața cu semne ))) si tot am reușit ziceai ca am Parkinson )))) abia cada știam sama exprim pe atunci

| Vlad112233 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu e vorba ca nu am găsit sau nu am stiu cum sa o iau, am întrebat care este mai buna sa nu iau degeaba un care nu merge

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Lykamobile eu asta foloseam 15 euro pe luna dădeam aveam internet toată luna și credit in afară