| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, sunt începător in acest domeniu așa că nu râdeți de mine happy. De exemplu mă uit pe YouTube și în descriere am un link ( de exemplu de la un joc ). Când apăs click mă duce de exemplu la drive, mediafire, mega etc. Întrebarea este: pot salva jocuri, aplicații etc. pe drive, mediafire etc și să iau linkul și să îl pun in descriere ( m-am apucat de YouTube ) ca ceilalți să poată descarca ce am eu pe drive?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Da,atata timp cat le setezi din Drive sa le distribui public.Bafta!

| ShisuiUCH a răspuns:

Da,poti

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru bystefu):

Ms. Dar cum fac asta?

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru ShisuiUCH):

Ms, dar cum fac?