| DragoZ a întrebat:

Salut sunt incepator in editat filmulete cu Sony Vegas 11, si ati vazut ca in el apare o mica fereastra preview video in care iti arata tot ce modifici pe parcurs. Nu stiu ce am facut de nu imi mia arata fereastra aceea care ma ajuta si pe mine dau funda big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| horia2012 a răspuns:

Daca esti un incepator la editari video DE CE incepi cu programe profesionale?
Du-te aici si descarca programul:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml
E gratis si e foarte bun. Poti face aproape tot ce vrei cu el.