| Ced7 a întrebat:

Sunt pe rețeaua Vodafone și tocmai am activat o extraoptiune cu minute și sms-uri în rețea și național.
Am apelat câteva numere din rețeaua Vodafone și am observat ca mi se scade din minutele naționale. Știe cineva de ce se întâmplă acest lucru?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Sapp a răspuns:

Unele persoane isi transfera numarul in alte retele. Gen daca ai nr de Vodafone si te transferi pe Orange, ai sa ai acelasi numar doar ca ai sa fii in alta retea