| Jack_Codlan_1981 a întrebat:

Salut,sunt plecat de acasa si mi-am luat si calculator ul cu mine dar din pacate nu am aparatele necesare pentru ami da net pe calculator (router wireless,router rcs rds)si vreau sa va intreb daca mai exista si alta modalitate de ami da net pe calculator (in afara de telefon pentru ca pe telefon stiu ca imi pot da wi-fi,dar ca sa nu mai consum netul de pe cartela, m-am gandit ca poate voi stiti un alt aparat ca sa pot sa dau wifi pe calculator, dar sa nu trebuiasca sa il conectez la router etc...)un aparat ca sa imi pot da hostpot cu el pe calculator.Stiti? Ma puteti ajuta va rog?

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Omule, ce zici tu nu are logica, daca prin wifi sau prin telefon nu ai acces sau nu vrei sa iti dai internet, atunci prin ce ai vrea? prin nisip/frunze/pamant? gandeste putin logic

| Jack_Codlan_1981 explică (pentru DaniTDCI):

Frate,am intrebat prin ce dispozitiv mai pot da hostpot pe pc, in afara de telefon, un dispozitiv ca un router, ceva cu care sa pot da hotspot pe calculator

| DaniTDCI a răspuns:

Tu ai zis ca nu vrei de pe telefon ca iti consuma mega, daca iti bagi pe stick, tot iti consuma mega de oarece stickul merge pe date mobile...