| MrzZaZa a întrebat:

Sunt un copil de 13 ani si vreau sa dau comanda de un telefon mai exact un IPhone 6s fake de pe site-ul DHgate.com, pot sa primesc comanda daca nu am buletin? Si pot sa dau banii celui care vine sa imi dea coletul?

3 răspunsuri:
| Misfits a răspuns:

Legal, curierul/postasul nu are voie sa-ti dea coletul fara buletin.

| DeyCj a răspuns:

Teoretic făra un act de identitate nu ai avea cum; Da cum regula asta nu se respecta, da îl vei primi.Pe curier nu-l interesează câți ani ai; pe el l interesează să-ți ia banii și să-ți deie coletul ca să se scape și de tine și să mearga acasă happy. Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie, mai ales la cotele internationale nu ti le da nimeni fara buletin si de platit clar nu poti plati ramburs