| Capota_Vasilei_1978 a întrebat:

Sunteti in favoarea unui ipad, a unui laptop sau a unui smartphone?(argumentati)Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Depinde de nevoile ficăruia. Dacă vrei un gadget all in one atunci un smartphone e alegerea cea mai bună deoarece poți asculat muzică viziona filme/clipuri te poți conecta la internet chiar și pe wireless ca să ai trafic nelimitat și chiar să te joci
Dacă ai deja un telefon pe care îl folosești ca telefon nu ca și mini laptop, călatorești mult sau vrei un mini game station portabil sau simplă portabilitate atunci un laptop e cea mai bună alegere, mai ales dacă nu ai printer și vrei să printezi documente sau vrei să faci prezentări folosind un video proiector.
Dacă vrei să fii în ton cu moda și să ai portabilitate mai mult pentru internet și multimadia dar nu vrei să stai cu dispozitivul pe o masă sau pe un suport ca să se răcească cum trebuie atunci un ipad e alegerea cea mai bună
Dar dintre toate cel mai bun ar fi laptop-ul deoarece este practic un desktop portabil mai ales dacă ai deja un telefon mobil și în ziua de azi numai sunt foarte puțini ce nu au așa ceva.Succes

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Laptop-ul este cel mai bun, poti face mult mai multe lucruri cu el, nu ai cum sa-l compari cu un telefon sau cu un ipad happy