| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sursa njoy 450w duce un i3-7100 si un gt 1030 low profile si 8 gb rami ddr4? Deocamdata asta am la pc ul meu si nu imi trebuie mai mult pentru ce folosesc eu...

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

In nici un caz InterTech, sunt extrem, extrem de slabe, ca si Delux, Rasurbo, etc...

Fie iei nJoy (nu le-am recomandat aproape niciodata, dar in cazul tau nu cred ca vor fi probleme), fie - daca vrei putina siguranta - Thermaltake (modelul pe care ti l-a indicat colegul nu il cunosc, dar am avut alte doua surse ieftine de la ei de-a lungul timpului si nu exista nimic mai bun in categoria surselor ieftine.

1 răspuns:
| ROberrt86 a răspuns:

E destul de slaba pentru ce ai, dar iti duce. Iti recomand la acelasi pret Thermaltake Litepower GEN2 450W sau Inter-Tech SL-500 PLUS 500W