| boss97 a întrebat:

Salut.Tabletele se mai blocheaza? De ce?

12 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Poate ai prea multe aplicaţii instalate. încearcă să le dezinstalezi pe cele pe care nu le foloseşti prea des şi vezi dacă merge aşa.

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns:

Se blocheaza alea ieftine la 300-500 de lei

| Radeas1 a răspuns:

De mere negre. Uite d'aia, ca si PC-ul rezista maxim o saptamana fara restart deloc, ca nimic in ziua de azi nu e perfect.

| firstboy a răspuns:

Da de obicei este o problema de scurta durata a softului ( a sistemului de operare), nu este nimic grav.

| boss97 explică (pentru firstboy):

Mersi Feliciawinking

| firstboy a răspuns (pentru boss97):

Facelia nu felicia happy

| firstboy a răspuns (pentru boss97):

Ma cheama sorin in realitate.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Da,din cauza procesorului slab, multi-taskingului supra-solicitat, memorie slaba de ram...

| ღÐelly a răspuns:

Da,poate pentru ca o utilizezi prea mult big grin