| BanciuAlex0 a întrebat:

Salut tastatura este achizitionata de la PC GARAGE, este castigata la un concurs mai exact concursul de 11 ani.
Si ma jucam ce ma jucam si acum 2 saptamanii mi-a sarit un arc de la space.
Acel arc mic, si sa indoit si numai merge space, daca ma puteti ajuta cu o informatie de unde pot achizitiona acel arc, tastatura este :
Tastatura Gaming Canyon Hazard.
Tastatura merge perfect, doar ca numai merge space in rest nu am probleme si nu stiu de unde as putea sa imi iau alt arc pentru space, 1 arc este in stare perfecta, doar cel din dreapta nu merge.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Garantie scrie pe ea, daca mai are

| BanciuAlex0 explică (pentru UserRo10):

Am castigat-o si nu am garantie... sper sa gasesc de unde pot cumpara arc