| Cristi_1137 a întrebat:

Salut, tata si-a luat un PDA numit hp iPAQ, este frumos, dar incerc sa il conectez la internet prin wify, iar el gaseste modemul, se conecteaza, car cand e vorba sa acceseze o pagina de internet, imi apare urmatorul text "In order to connect to your work network you will need to configure a VPN connection." si imi apar optiunile de Settings si Dissmiss

Răspuns Câştigător
| CFuNky a răspuns:

Aaaaa... acest lucru imi spune si mie la telefon : Nokia 5800 XPress Music si Nokia X6 deoarece la modemul tau, ori nu ai antenuta ori antenuta are in acel loc unde se conecteaza este busit/are o busitura. Daca nu inseamna ca trebuie sa iei modem cu antena implementat.

Daca te-am ajutat ai putea sa-mi dai si mie o fundita...