| Cosminovici18 a întrebat:

Telefoanele cu touchscreen sunt cele mai bune si nu ma refer in performanta ci la rezistenta ca vreau sa-m iau si eu unul si eu nu prea pastrez asa de bine telefoanele mobile performante?

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Deci te sfatuiesc sa le lasi in magazin palea cu toch deoarece si eu sunt la fel ca tine nu tin f mult un te ba il stic ba il pierd ba il sparg. Parerea mea ia-ti un querty si o sa stai linistit fara prb. In general toch la tel tine cam 6 luni dupa 6 luni o sa ai prb. E alegerea tawinking funda pls

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Sincer...nu stiu sa care is cele mai bune dar iti zic SA NU iti iei un LG, am cativa tovarasi care au avut si se plangeau de calitatea lor...am avut si eu si, e de tot ca****!

| Seiran a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda un telefon cu touch-screen fiindca se uzeaza ecranul extrem de repede sad

| Brianariri a răspuns:

Dap am si eutongue

| Brianariri a răspuns:

@Foca eu am tel. cu touch si il am de vreo 8-9 luni si inca imi functioneaza si nu am avut nici o problema cu el...e Samsung...